ERJ-H3QJ1R6V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ1R6V
JLCPCB Part #
C6190980
Description
-55℃~+175℃ 1.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS