ERJ-H3QJ1R2V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ1R2V
JLCPCB Part #
C4346130
Description
-55℃~+175℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS