ERJ-H3QF8R66V
MFR.Part #
ERJ-H3QF8R66V
JLCPCB Part #
C5735501
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS