ERJ-H3QF7R32V
MFR.Part #
ERJ-H3QF7R32V
JLCPCB Part #
C7273737
Description
-55℃~+175℃ 250mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS