ERJ-H3QF5R90V
MFR.Part #
ERJ-H3QF5R90V
JLCPCB Part #
C6240404
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS