ERJ-H3QF5R60V
MFR.Part #
ERJ-H3QF5R60V
JLCPCB Part #
C4211906
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS