ERJ-H3QF5R23V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3QF5R23V
JLCPCB Part #
C6614333
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS