ERJ-H3QF3R30V
MFR.Part #
ERJ-H3QF3R30V
JLCPCB Part #
C4100342
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS