ERJ-H3QF2R21V
MFR.Part #
ERJ-H3QF2R21V
JLCPCB Part #
C7184411
Description
-55℃~+175℃ 2.21Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS