ERJ-H3QF1R18V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3QF1R18V
JLCPCB Part #
C7273706
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 1.18Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS