ERJ-H3QD6R20V
MFR.Part #
ERJ-H3QD6R20V
JLCPCB Part #
C7273686
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS