ERJ-H3QD5R60V
MFR.Part #
ERJ-H3QD5R60V
JLCPCB Part #
C4168093
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS