ERJ-H3QD5R49V
MFR.Part #
ERJ-H3QD5R49V
JLCPCB Part #
C7184402
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS