ERJ-H3QD4R70V
MFR.Part #
ERJ-H3QD4R70V
JLCPCB Part #
C4159464
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS