ERJ-H3QD4R42V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3QD4R42V
JLCPCB Part #
C7273671
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS