ERJ-H3QD2R80V
MFR.Part #
ERJ-H3QD2R80V
JLCPCB Part #
C7273665
Description
-55℃~+175℃ 2.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS