ERJ-H3QD2R26V
MFR.Part #
ERJ-H3QD2R26V
JLCPCB Part #
C6614301
Description
-55℃~+175℃ 2.26Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS