ERJ-H3QD2R20V
MFR.Part #
ERJ-H3QD2R20V
JLCPCB Part #
C4296439
Description
-55℃~+175℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS