ERJ-H3QD1R96V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R96V
JLCPCB Part #
C6549761
Description
-55℃~+175℃ 1.96Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS