ERJ-H3QD1R37V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R37V
JLCPCB Part #
C6034890
Description
-55℃~+175℃ 1.37Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS