ERJ-H3GJ8R2V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ8R2V
JLCPCB Part #
C4228951
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 125mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS