ERJ-H3GJ752V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ752V
JLCPCB Part #
C4328877
Description
-55℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS