ERJ-H3GJ681V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ681V
JLCPCB Part #
C4040704
Description
-55℃~+175℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS