ERJ-H3GJ560V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ560V
JLCPCB Part #
C4203857
Description
-55℃~+175℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS