ERJ-H3GJ331V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ331V
JLCPCB Part #
C4303429
Description
-55℃~+175℃ 125mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS