ERJ-H3GJ2R4V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ2R4V
JLCPCB Part #
C4317001
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS