ERJ-H3GJ204V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ204V
JLCPCB Part #
C4207729
Description
-55℃~+175℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS