ERJ-H3GJ154V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ154V
JLCPCB Part #
C4006148
Description
-55℃~+175℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS