ERJ-H3GJ153V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ153V
JLCPCB Part #
C4331795
Description
-55℃~+175℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS