ERJ-H3GJ122V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ122V
JLCPCB Part #
C4121070
Description
-55℃~+175℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS