ERJ-H3GJ112V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ112V
JLCPCB Part #
C4053368
Description
-55℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS