ERJ-H3EF93R1V
MFR.Part #
ERJ-H3EF93R1V
JLCPCB Part #
C4134382
Description
-55℃~+175℃ 125mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS