ERJ-H3EF9102V
MFR.Part #
ERJ-H3EF9102V
JLCPCB Part #
C4007256
Description
-55℃~+175℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS