ERJ-H3EF82R0V
MFR.Part #
ERJ-H3EF82R0V
JLCPCB Part #
C4285515
Description
-55℃~+175℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS