ERJ-H3EF8202V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3EF8202V
JLCPCB Part #
C4305065
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS