ERJ-H3EF7500V
MFR.Part #
ERJ-H3EF7500V
JLCPCB Part #
C4195061
Description
-55℃~+175℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS