ERJ-H3EF73R2V
MFR.Part #
ERJ-H3EF73R2V
JLCPCB Part #
C4314889
Description
-55℃~+175℃ 125mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS