ERJ-H3EF68R1V
MFR.Part #
ERJ-H3EF68R1V
JLCPCB Part #
C4122543
Description
-55℃~+175℃ 125mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS