ERJ-H3EF62R0V
MFR.Part #
ERJ-H3EF62R0V
JLCPCB Part #
C4185080
Description
-55℃~+175℃ 125mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS