ERJ-H3EF6192V
MFR.Part #
ERJ-H3EF6192V
JLCPCB Part #
C3950160
Description
-55℃~+175℃ 125mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS