ERJ-H3EF59R0V
MFR.Part #
ERJ-H3EF59R0V
JLCPCB Part #
C4001004
Description
-55℃~+175℃ 125mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS