ERJ-H3EF5620V
MFR.Part #
ERJ-H3EF5620V
JLCPCB Part #
C4136112
Description
-55℃~+175℃ 125mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS