ERJ-H3EF54R9V
MFR.Part #
ERJ-H3EF54R9V
JLCPCB Part #
C3953246
Description
-55℃~+175℃ 125mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS