ERJ-H3EF5360V
MFR.Part #
ERJ-H3EF5360V
JLCPCB Part #
C3988708
Description
-55℃~+175℃ 125mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS