ERJ-H3EF4991V
MFR.Part #
ERJ-H3EF4991V
JLCPCB Part #
C4088915
Description
-55℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS