ERJ-H3EF4701V
MFR.Part #
ERJ-H3EF4701V
JLCPCB Part #
C4343266
Description
-55℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS