ERJ-H3EF4531V
MFR.Part #
ERJ-H3EF4531V
JLCPCB Part #
C4309106
Description
-55℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS