ERJ-H3EF4121V
MFR.Part #
ERJ-H3EF4121V
JLCPCB Part #
C3957067
Description
-55℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS