ERJ-H3EF3902V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3902V
JLCPCB Part #
C4183207
Description
-55℃~+175℃ 125mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS