ERJ-H3EF34R0V
MFR.Part #
ERJ-H3EF34R0V
JLCPCB Part #
C4129748
Description
-55℃~+175℃ 125mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS